Twój
SPRAWDZONY
DOSTAWCA

Certyfikat ISO 9001:2015

Wszystkie nasze produkty posiadają
certyfikat jakości ISO 9001:2015

Logo Parksystem Automotive
Oznaczenie CE

Wszystkie nasze produkty spełniają
wymagania dyrektywy Unii Europejskiej

Parksystem Automotive Sp. z o.o.

54-610 Wrocław, ul. Mińska 38

tel. +48 71 357 07 11

e-mail: biuro@parktronik.pl
kontakt@parktronik.pl

Nr KRS 179106
NIP 894-27-75-053

Certyfikat ISO 9001:2015

ISO 9001:2015

Nasza Firma

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem ultradźwiękowych systemów wspomagania parkowania, produkowanych przez największych światowych producentów. Działamy zarówno na rynku polskim, jak i na terenie krajów Europy Środkowej.

Największą zaletą oferowanych przez nas systemów jest fakt, iż bez względu na pogodę i temperaturę otoczenia w skuteczny sposób ostrzegają one kierowcę o pojawieniu się przeszkody w zdefiniowanym obszarze poza pojazdem, pozwalając tym samym na reakcję i uniknięcie kosztownych i czasochłonnych napraw samochodu. Podwójny system ostrzegania, informujący sygnałem dźwiękowym o pojawieniu się przeszkody oraz wskazujący dokładną od niej odległość w połączeniu z supernowoczesną technologią ultradźwiękowych sensorów stanowi nieocenioną pomoc dla każdego kierowcy.

Naszym Partnerom zapewniamy szeroką gamę produktów o najwyższej jakości, najlepsze na rynku ceny, doskonałe warunki gwarancji oraz bezpłatną dostawę, bez względu na jej wielkość. Oferujemy szeroki asortyment ultradźwiękowych czujników parkowania przeznaczonych do montażu w samochodach osobowych, terenowych oraz dostawczych, wraz z profesjonalną obsługą realizowaną poprzez sieć naszych Przedstawicieli Handlowych.

Aktywnie wspieramy działania sprzedażowe naszych Partnerów, oferując oryginalne i różnorodne materiały reklamowe, częstą i widoczną reklamę w najpoczytniejszej prasie branżowej oraz udział w akcjach promocyjnych skierowanych do końcowego odbiorcy.

Zapraszamy Państwa do współpracy.